wgn

Dom wolnostojący na sprzedaż Szprotawa, Śródmieście

Domy sprzedaż, lubuskie, Szprotawa
Oferta na wyłączność

Dodano: 23.05.2026

Opis ogłoszenia:

sygnatura: SD186-6472

Szprotawa, piętrowy dom, 268 m2, cena 499 000 zł, sprzedam.

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w centrum Szprotawy!
Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 168 m2, z ogromnym potencjałem.
Budynek posiada wydzieloną klatkę schodową, co pozwala na stworzenie trzech niezależnych, 2-pokojowych mieszkań (każde o powierzchni 56 m2).
To idealna nieruchomość dla inwestora, który po remoncie stworzy tu komfortowy azyl dla trzech rodzin lub zyska stabilne źródło dochodu z wynajmu.

Największe atuty nieruchomości:

-Ścisłe centrum: lokalizacja przy ul. Waryńskiego w Szprotawie.
- Duża działka: prywatny, przestronny ogród o powierzchni 8 arów.
- Potencjał wydzielenia: klatka schodowa umożliwia całkowitą niezależność mieszkań.
- Dodatkowe budynki: murowany garaż (31 m2) oraz budynki gospodarcze (37 m2).
- Parter po wstępnych pracach: nowe tynki, sufity podwieszane i glazura w kuchni.
- Gotowe media: kompletna dokumentacja na rozbudowę instalacji gazowej.
- Niezależne ogrzewanie: na każdej kondygnacji przewidziano piec dwufunkcyjny oraz kuchenkę gazową.

Informacje finansowe:
Cena: 499 000 zł (do negocjacji)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prezentację nieruchomości!

Oferta tylko w WGN!

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.grupa-wgn.pl

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości.

Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości:
- podatek od czynności cywilno-prawnych,
- taksy notarialnej,
- wpisów do księgi wieczystej,
- obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Średnie ceny w tej lokalizacji: 5 471,96 zł/m²

Licznik odsłon: 10

tel. 533 3
kom.: 533 3 pokaż
numer

Oferta tylko u nas

Podstawowe Informacje:

Lokalizacja: Szprotawa
499 000 okazja!
Cena /m² 2 970
Rodzaj dom wolnostojący
Rynek wtórny
Powierzchnia 168 m²
Powierzchnia działki 801 m²
Ilość pokoi 5
Ilość kondygnacji 3
Rok budowy 1930
Dojazd utwardzony
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Dach dwuspadowy
Stan techniczny do remontu

Media

woda, prąd, gaz, ogrzewanie

Dodatkowe Informacje

garaż / miejsca parkingowe, oddzielna kuchnia

Lokalizacja na mapie:

wgnSzprotawa

Beata Krupa

e-mail: b.krupa@wgn.pl

tel.: 533 306 813

tel.kom.: 533 306 813

Adres biura:

ul. Bema 4/2

67-300, Szprotawa, Polska

Interesuje Mnie ta oferta

Zostało jeszcze: znaków

Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies